Připojení bluetooth sluchátek k PC

Dobrý den,

mám dotaz na připojení bluetooth sluchátek NOKIA BH-503 k počítači. Podařilo se mi přístroj spárovat s PC (přes aktivační klíč), je zařízení je uvedeno v seznamu nalezených zařízení v dosahu bluetooth. Ale netuším jak zajistit, aby se hudba z PC nasměrovala do sluchátek. Je zapotřebí specializovaný software?

Díky.

Vašek

Odpovědi na otázku

pokial to bt-adaptér zasunutý v pc podporuje ,všetko potrebné by sa malo objaviť v ovládacom rozhraní pre bluetooth adaptér po inštalácii ovládačov k dotyčnému adaptéru