» Poradna » Počítačové sítě

Print server s LPT vstupem.

Mam tu jednu větší laserovou tiskárnu, která je přes LPT připojena k analyzátoru. Chci jí připojit do sítě a potřeboval by print server který má krom vstupu ze sítě také LPT vstup na který bych zapojil ten analyzátor. Nemáte někdo typ na nějaký print server který toto umí?

Odpovědi na otázku

Dík za snahu ale to není to co potřebuji. Pokusím se spáchat nákres...analizator lpt ------ --- - print server - lpt tiskarna ---siť rj45 ------tak snad je jasno, nepotrebuji zadne wifi. Potrebuji print server ktery ma dva vstupy (rj45 + LPT) a jeden lpt vystup.

Obávám se, že print server s LPT vstupem těžko seženete. S LPT výstupem samozřejmě ano, i když peníz je to tedy rozhodně nemalý.

Nejlevnější print server s lpt výstupem výjde na 1200 + dph a to zase tak hrozné není. Říkal jsem si, že testnu kombinaci s automatickým přepínačem, pc-aut. přepínač-tiskárna + print server-aut. přepínač-tiskárna, třeba to bude fungovat....