» Poradna » Web a internet

Princip SMS brány na internetu

Dobrý den,když posílám SMS přes internet, co z toho má daná stránka? Prodává tel. čísla na reklamu nebo jak?Děkuji

Odpovědi na otázku

Bud ji staci to, ze ji navstivis, vidis reklamy a obcas na ne kliknes (ty nebo nekdo jiny), nebo dela reklamu sama sobe (kdyz to neni samostatna SMS brana, ale soucast nejakeho rozsahlejsiho webu).A tebou zminovana moznost je taky alternativa.

A nemají třeba na té stránce reklamy?

Jo, jsou tam reklamy. Akorát jsem je se zapnutým Ad-blockem neviděl.Děkuji za odpovědi

U posilani zdarma pokud to neprovozuje operator to muze byt jen reklama a nebo smelina s udaji/tel. cisly.

Když jsem před spoustou let posílal sms z netu, tak tam byla reklama v té smsce. Tvůj text byl omezen jen na 60 znaků a zbytek odeslané SMSky obsahoval reklamu poslanou adresátovi.