Prince of Persia na GeForce4MX440 přes emulaci 3D-analyze

Rozběhl už někdo PoP:Sands of Time na GF4MX440 přes emulátor 3D-analyze? Mně to sice běží, ale není to úplně ono.Moje konfigurace: Celeron 2GB, paměť 256 DDR, grafika Albatron GeForce4MX440, deska ASUS P4S333, HD 40 GB,OS Win XP.Nastavení 3D-analyze:V HardwareLimit mám zapnuto: emulate HW TnL caps + emulate pixel shader caps + emulate max. sim. textures.Hra běží ale v obraze zůstavají drobné bílé šachovnice a běží to trošku pomaleji.Pokud to někomu běží s jiným nastavením a dobře, napište prosím jak to máte nastaveno vy. Předem díky.Jeto hezká hra a rád bych dohrál.

Odpovědi na otázku

V 3DAnalyze stačí zaškrtnout Emulate HW TnL Caps, Emulate Max Sim Textures a Force Max Pixel Shader Version 1.1. Pak už jen ve hře musíš vypnout fog a dát Special effects na Medium (nebo jak chceš).