Primax Colorado 1200p

Zháňam ovládač k scanneru Colorado 1200p pre Win 2000 alebo XP. Viem, že sa to už na zive preberalo, ale všetky odkazy (aj z google) už nie sú aktívne. Prosííím ak niekto má v archíve ovládač (power twain)bol by som rád ak by mi ho poslal na lignoservis@volny.cz Všetkým ďakujem (: >

Odpovědi na otázku

A co pak? Nainstaluje to TWAIN řadič a nic se jinak neděje, stáhl jsem software pro skenování a skener to nenajde. Jak ve Win XP, tak ani v progremech pro skenování. Jak ho doinstalovat? Koupil jsem starší skener Colorado 1200p a ten se ani nijak nezapíná,nepřepíná, ne?