» Poradna » Windows (a jiné OS)

Příliš velké písmo ve windows 7 (500%)

Mám takový problém.Ve windows 7 jsem nastavil písmo na 500%. Teď se ale bohužel s tím nedá moc pracovat. Například v nabídce start se zobrazí jen pravý sloupec a to ještě ne celý. Zkrátka a dobře se mi ty věci nevejdou na monitor. Proto si to také nemohu jednoduše nastavit v ovládacích panelech - zobrazení.Děkuji za jakoukoli radu.

Odpovědi na otázku

jaj, ludia mna z vas porazí..no načo si to nastavoval na tolko?

Ve škole nebylo co dělat.

a ved to tušim ani na tolko nejde nastaviť..iba na 125%

Normálně jde na 150 ale kdyz si das nastavit vlastní dpi (nebo tak nějak) tak se dá max na 500.

Nastartuj do nouzového režimu (mačkej F8 při startu Win, až se trefíš) a zkus to opravit.

Díky možná zkusím ale asi by to byla poslední možnost.

Ovládací panely\Vzhled a přizpůsobení\Zobrazení

Jak jsem již vysvětloval přes ovládací panely to nejde, jelikož se mi nevlezou na monitor.

pravou myší na ploše/přizpůsobit/zobrazení

No té škole děláš kapitalní reklamu. Jednak tím, co za ptákoviny (blbiny, které jen tak někoho nenapadnou) tam provádíš, ale zásadně tím, co jsi o ní veřejně prohlásil. Nebylo by od věci, kdyby tě trochu skřípli a věř mi, že by bylo docela jednoduché tě najít.

Tovíš, že jo

Ctrl-kolecko mysi to nespravi?MP