Příliš hlučný PC Lenovo IdeaCentre

Asi rok a půl mám All In One PC Lenovo IdeaCentre 700-24ISHa při práci se se stále zvyšuje hluk, vlastně šum pravděpodobně větrákůna grafice - intenzita šumu je někdy neuvěřitelně vysoká a značně nepříjemnáa nesníží se ani při ukončení všech "pracovních" aplikací.Nemá někdo podobný problém?Neporadí někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

-počítač rozdělat a vyfoukat ventilátory a radiátory vzduchem od prachu-používá se stlačený vzduch a né vysavač protože statická elektřina-pokud si na to netroufáte je potřeba to svěřit servisu-pokud by byl ventilátor vadný jeto opět na servisTo že PC provozujete tak aby nebyly zakryté větrací otvory a v místnosti je výrobcem udávaná provozní teplota se považuje za samozřejmost. Jinak větší zátěž = více tepla = více potřeba chladit

pokud je v záruce tak reklamace, pokud ne tak vyčistit