» Poradna » Web a internet

Příjem SMS z virtuálního čísla

Dobrý den,myslím že všichni známe "generátory mincí ve hře" které se "omylem pokazí" a musíte zadat do reklamy telefonní číslo (human verification). Proto jsem se chtěl zeptat zda existuje něco jako 10 minutes mail ale s SMS. Vím že je jich spousta pro USA, ale jsou i pro čeká telefonní čísla? Americká čísla tam většinou zadat nejdou Děkuji

Odpovědi na otázku

Ne, neznam, bez si radsi klucino hrat venPrasatkoPee

Neznám generátory mincí ve hře.

S tímhle se pleteš: "myslím že všichni známe "generátory mincí ve hře". Všichni to neznáme, já také nevím o co se jedná.

Vůbec netuším, o čem mluvíš. Ale mám pocit hraničící s jistotou, že to bude nějaké podvádění...

Navíc to popisuješ úplně blbě, protože ty nepotřebuješ příjem z virtuálního čísla, ale NA virtuální číslo ;)

Generátor mincí? Co to je?

Možná tohle - Franta Generátorhttp://infoservis.ckrumlov.info/img.php

Pozor - to je práce rukama - to chlapec určitě nehledá

ha ha ha

Všechny telefonní čísla jsou již virtuální. Zařízení které volá, nebo posílá přímá SMS\MMS není v síti operátora identifikováno pomocí tel čísla. To číslo je už jen pro uživatele. A to mu přiřadí systém operátora. Pak jeden telefon muže i několik čísel, případně několik SIM i číslo jedno.

Ne tak docela, zatím stále platí, že tel. číslo je pevně svázané s konkrétní SIM kartou. Nevylučuje to vydání více SIM se stejným číslem, ale naopak není možná změna čísla bez výměny SIM.

Ne od operátora nám vydal několik SIMe se stejným číslem stejně. Při změně u operátora si firma nechala několik čísel změnit se stejnou SIM.Ono to jde, to že to operátoři nedělají, nechtějí dělat je věc druhá. Berte to tak, že první mobily které tu byly neměli výměnou SIM, ale měli eSIM, ikdyž se tomu tak kdysi neříkalo.

Pokud vím, tak první GSM mobily měly normálně klasickou (full formát) SIM, ne?

přesně tak.. bez karet byly NMT, z uživatelského hlediska to bylo opravdu stejné jako eSIM, číslo bylo nahráno natvrdo v zařízení a měnit jej nebo nahrát jinam mohl jen operátor.

Všichni jste kreténi. Když to nevíte, tak radši neodpovídejte. Největší kretén je Prasátko Pee, který na tomto fóru pořád píše nějaká h*vna, ale nikdy k věci! Proberte se!