» Poradna » Mobily

Příjem MMS - datové sužby.

Na mobilu mám vypnuté datové služby a k internetu se připojuji jen přz WiFi.V době, když jsem byl mimo dosah WiFi, tak mě přišla MMS s nějakou fotkou, ale byla tam jen textová zpráva a odvolávka na stažení. Když jsem se později připojil na WiFi a chtěl fotku zobrazit, tak to nešlo s hlášením, že zprávu nelze stáhnout.Přijímání MMS mám povolené a konfigurační balíček pro jejich stahování je nainstalovaný.Mám tedy dotaz, jestli musí být povolené v mobilu datové služby, aby se MMSka stáhla a zobrazila celá?

Odpovědi na otázku

Ano.

Záleží na telefonu. U některého být musí, u některého nemusí.

S MMS je líp obrátit se na operátora. Např. https://www.o2.cz/osobni/techzona-sluzby/25...

potřebuji přečíst MMS