» Poradna » Web a internet

Přihlašování se do mejlové schránky

Mám několik mejlových adres a u některé dám první přihlašovací písmeno a už se mi ostatní doplní včetně hesla a jinde to musím psát pořád dokola. Vím, o nic celkem nejde ,ale jen ze zajímavosti , dá se to okno na trvalé pamatování (nebo jak se to jmenuje) nějak vyvolat abych to tam zafajfkovala ? dík

Odpovědi na otázku

např v Centrum je dole pod přihlašovacími údaji čtvereček a u něj nápis- : Na tomto počítači přihlašovat automaticky

nenutno souhlasit,zkusil jsem a funguje. V Seznam (copy) pamatovat si mě na tomto počítači

To mám u Seznamu taky, ale mluvím o něčem jiném!

Chcete, aby si aplikace Internet Exp. pamatovala toto heslo? Taková tabulka tam naskočí ( např. při prvním založení mejlu) a ty zafajfkuješ ANO nebo NE. To je ta tabulka, o které mluvím.

Zkuste dotaz na www.mujsoubor.cz - (omlouvám se za nepochop..)

To je něco jiného. To není doplňování hesla, ale to, že si ti server dovolí být déle příhlášený (natrvalo asi) na základě session cookie.PS: proč když odešlu odpově%d, tak se nezobrazí?

To snad vyznívá z textu(nepochop...).

To jsem projela a tak to tam bylo a tedy je zafajfkováno - bohužel nic.

Nikdo neporadí?

skus pozriet nastavenie IE podla tohto obrazku http://i.imgur.com/meKZVXp.jpg

Nikdo neporadí ?

Vždyť jsem už jednou psala že to tak mám zafajfkované a nepomáhá to!

aha prepac, nechcelo sa mi citat tu roziahlu diskusiu na ktoru dal Palo odkaz.

skusala si obnovit IE na predvolene hodnoty? Niekedy pomoze len to, ked je nejaka funkcia zakusnuta.

A co zkusit odfajfknout, zafajfknout a ok. Ve WM mi akce zafunguje.

Palo - Taky to nejde

Zkuste poradnu na www.soubor.cz,tam radí technik.