» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přihlašovací obrazovka

Ahoj,chci se zeptat jak můžu vypnout nebo odstranit tlačítko přihlásit na přihlašovací obrazovce. Heslo nemám takže je zbytečný vždy stisknout to tlačítko.A šlo by, že by se hned po stisknutí tlačítka pro zapnutí počítače (teď myslím toho fyzického) načetla plocha a abych prostě nemusel "otevírat" zamykací plochu a pak následně ještě kliknout na tlačítko přihlásit.Díky

Odpovědi na otázku

Google opět nefunguje, co?

Jo, ale když hledám už hodinu a pořád nic tak radši napíšu se takže se těchto komentářů zdržte, jelikož tohle je poradna a jak už z názvu vyplývá, má se tu radit.

Pořád nic? K dotazu jsem přidal jen win 10 a hle, je to tu, hned druhý odkazhttps://is.gd/oZJ1EdLenost či neschopnost?

Neschopnost, diky

Hošan se nějak naštvává. Pozor.

spusť: netplwiz

No a tam odskrtnu to pred pouzitim musi uzivatel zadat heslo a uziv. jmenoale to nepomuze

ak mas 2 a viac userov, tak odskrtni to "uzivatel moze po zadani hesla" vyber uzivatela ktoreho chces aby ti startoval a vypln heslo - v tvojom pripade nic