» Poradna » O Živě.cz

Prihlasenie pod cudzim menom

Moj syn si stiahol do noveho telefonu messenger a prihlasil sa pod cislom. Tak fungoval aj na starom telefone. No neprihlasilo ho pod jeho menom ale pod nejakym cudzim. Aj ked dava svoje telefonne cislo. Ako je to mozne? Co mame urobit? Aby ho prihlasilo pod jeho menom.

Odpovědi na otázku

1. Co ho odhlásit a přihlásit ho místo toho pod jeho jménem?2. Co zkusit kontaktovat podporu FB?

Skusal to viac krat a vzdy ho to prihlasilo pod nejakym inym panom (meno to iste) Aj ked na starom telefone este figuruje pod svojim menom. Co mame spravit. Ted cislo je jeho ako moze figurovat niekto iny

1. Co ho odhlásit a přihlásit ho místo toho pod jeho JMÉNEM (nikoliv číslem)?2. Co zkusit kontaktovat podporu FB?

Skusal aj pod menom a to ho vobec nepustilo. Bude asi potrebné prihlasenie na fb?