» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přihlášení TeamViewer začátečník

Dobrý den,prosím o radu, jak postupovat. Při spuštění TeamViewer se mi na ploše zobrazí tabulka s vykřičníkem a informací "Před spuštěním instalace program TeamViewer ukončete". Mám za to, že mám program již nainstalovaný. Ale asi jsem někde udělala chybu. Děkuji za radu. Iva

Odpovědi na otázku

Nespoustite nahodou instalacni soubor namisto odkazu/spoustece vlastniho program? Odkud/jak ten program spoustite? Kdyz na ikonu kliknete pravym tlacitkem mysaka a zvolite moznost Vlastnosti/Properties, uvidite detail, tzn mimojine umisteni a typ souboru/odkazu, ktery se snazite pustit.Spusteny TeamV navic byva v nekterych pripadech indikovan v systemovem okne (tam co byva cas, datum, hlasitost atp).