» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přihlášení služby gpsvc se nepovedlo. Windows 10 problém s přihlášením.

Zdravím,potřeboval bych poradit s problémem při přihlašování do Windows 10. Jednoho zimního slunečného dne jsem se nemohl přihlásit do systému. Spouštění probíhalo bez problému. Přihlašování trvalo cca 15 minut. Po přihlášení jsem se dostal na plochu, která přestala odpovídat > stiskl jsem ctrl+alt+del > odhlásil jsem se > a zkusil jsem se přihlásit znovu. Čekám znovu 15 minut. Místo přihlášení se ale zobrazí chybové hlášení "Přihlášení služby gpsvc se nepovedlo. Neznámý typ univerzálního jedinečného identifikátoru (UUID)" . Na třetí pokus se přihlásím během 5 sekund. Od té doby se takto přihlašuji furt (jednou se to přihlásilo normálně). Ptám se tedy, pomůže mi někdo s opravou přihlašování? Máte podobné zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zde je řešení.. ovšem docela komicky komplikovaný.. http://www.kapilarya.com/the-group-policy-client-s... Desítky perlí..

To už bych se nasral a celý to přeinstaloval..

Typická chyba BFU:pro přihlášení používáš vzdálený MS účet.Co s tím?Standardní řešení:přihlašuj se do lokálního účtu.Ke vzdálenému MS účtu se můžeš připojit kdykoliv; samozřejmě v okamžiku bezvadné:1) funkce MS serverů;2) připojení k internetu.