» Poradna » Počítačové sítě

Přihlášení pro připojení k wifi síti

Ahoj,Asi všichni známe přihlašující formuláře pro získání přístupu na internet přes WI-FI. Chtěl bych se zeptat jak se tento formulář do routeru nahraje a jak to celé funguje, stačí jednoduše, pokud najdete nějaký článek nebo web kde to je popsané nebo stratíte část života vysvětlováním začátečníkovy o sítích tak vám budu vděčný.Přikládám obrázek pokud jsem to popsal špatně Všem lidem děkuji za rozumné komentáře.Tady je odkaz na obrázek: https://www.sin.cvut.cz/sites/default/files/navod...

Odpovědi na otázku

Captive portal? Záleží na čem to chceš rozchodit.

Opravdu záleží na tom, o jaký jde router.Některé mají web rozhraní přímo zabudované. Jinak - třeba Apache server.

popripade to muzes mit captive portal (jak se dana vec naziva) hostovany externe treba prez Socifi. Na jejich strankach najdes jaka zarizeni jsou podporovana, vcetne navodu jak cele nastavit.

Mama zájem Wi-Fi