» Poradna » Programy

Přihlášení na skype

Dobrý den, měla bych dotaz, co se děje, když při pravidelném používání skype se mi najednou stane, že nejsem přihlášená (přihlášení mám dáno - přihlašovat automaticky) a i přes zadání nového hesla (staré údajně nefunguje) mě skype nepustí do profilu. Sděluje mi, že jsem měla příliš mnoho přihlášení a že to pravděpodobně nejsem já. Přišla jsem takto o skype v mobilní aplikaci i v PC. Nevíte, co s tím? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Možná se ti tam někdo dostal. Založ si nový účet s pořádným heslem a nikomu ho neukazuj.

Prosím o obnovení skypu v češtině

chcem opät zaviezt skype, z počítače mi zmiznul

zavést skype

mariana79

Už několik dní nemohu ráno nastartovat skype! Prostě to v počítači nejde! Jsem dlouhodobým uživatelem Skypu, ale toto mě dělá poslední týden! Platím pravidelně a už mě to začíná zlobit! Asi bylo nejlíp to zrušit a hledat jinou formu spojení s rodinou! Co mám dělat? Jaromír Lahulek, Hradečná 13 - Adresa Skype:lahulek.jaromir hradecna

ano vše ok ok.

Mám ten samý problém, co je ve vámi citovaném dotazu. Co mám dělat? Díky

proč nová verze nepřebrala nacionály z původní verze . Proč nemohu se dostat na pů vodní. maj

Dobrý den,mám podobný dotaz,skype mi z počítače zmizel,co mám dělat.

skype

Zmizel mi Skype a nemohu se na starý přihlásit. V novém mi zmizely všechny adresy i telefonní čísla. Pokud hledám staré kontakta dle e-mailových adres, nejsou nalezeny. Když jsem zkoušela z nového zavolat na můj stará SKYPE, adresa se objevila i s obrázkem. Ted jsem dostala i nový kod, ale obrázek, kam bych ho mohla zadat se mi už neobjevil. Mohli byste mi zaslat kontakty a telefonní čísla ze starého SKYPU?Děkuji. Ing. Olešovská

Dobrý večer, mám dotaz nejde mi skype a prý nejsem přihlášena.Což je lež.Používám skype již několik let.Děkuji.

Neda sa mi prihlasit,hoci doteraz som skype využívala bez problemov

nejde se přihlásit na skype

Nemohu se přihlásit