» Poradna » Web a internet

Přihlášení na FB díky starému heslu

Ahoj, podařilo se mi přihlásit na FB starým heslem, které jsem nevědomky zadal. Sice mi přišel ověřující kód na patřičný e-mail, ale dříve to chodilo tak, že mi FB pouze vyhodil hlášku, že jsem zadal staré heslo a pokud si nové nepamatuji, můžu ho změnit. Na účet mě rozhodně tehdy FB nepustil. Nevíte někdo, kdy se daná praxe změnila? A existuje možnost jak účet zabezpečit? Abych se přihlásil pouze aktuálním heslem naprosto bez výjimek tj. žádné platné heslo, žádné přihlášení a neexistuje, že mě to pustí třeba s druhým krokem ověření.

Odpovědi na otázku

A co ti na to rekli na podpore FB, kde ses jiz urcite zeptal....Neni zac.Pa.

Mě to teda nepustí přes staré heslo.

A můžu se zeptat na způsob přihlašování? Já jedu na Chromu, cookies mažu zhruba jednou za týden, přihlašování na FB mi funguje klikem na profilovou fotku, kde akorát doplním heslo a pustí mě to dál. Samozřejmě při prvotním přihlášení v daném prohlížeči to chce vždy dvojstupňové ověření formou SMS kódu, ale pokud cookies smazané nemám, tak to bere dané zařízení jako důvěryhodné a stačí zadat heslo. No jo, ale heslo správné, ne staré které jsem nechtíc zcela mechanicky zadal. Při starém mi to právě vyhodí hlášku, že toto heslo bylo změněno tehdy a tehdy. Což se včera nestalo a je to divné a znepokojující zároveň.

Děkujeme Jménu za názor a prosíme o adresu, kam poslat klíčenku. Na podpoře FB se samozřejmě zeptat nemůžu, což Jméno samozřejmě ví, akorát se jen rádo zviditelňuje. Rád bych napsal vysírá, ale tohle slovo je hrubé, takže nenapíšu. Podpora FB samozřejmě nefunguje, můžu tak akorát nahlásit údajně závadné příspěvky kamsi do země třetího světa, ale podněty uživatelů se tato defacto neexistující podpora nezabývá. Takže ještě jednou potlesk pro Jméno, které si odnáší cenu pro trolla dne.

Ok, napis znovu na podporu FB az ti skonci vyucovani, to uz tam nekdo byva :DDNeni zac.Pa.

Asi přestanu trolla krmit, on hlady pojde sám. Už aby to bylo. Tak tohle byl poslední příděl, žer pomalu.