» Poradna » Programy

Prihlaseni k PC - problem

mam problem, z niceho nic se nemuzu vubec prihlasit do PC - na plochu. Heslo jsem nemenil, najednou mi to haze hlasku, ze heslo neni spravne. Prosim poradte, jak z teto situace ven. Moc diky predem

Odpovědi na otázku

Třeba sis prohodil klávesnici - českou za anglickou a dělá ti problém y a z, ev. že číslice musíš psát se shiftem (bez něj).

zadne z techto pismen v hesle nemam. taky me to napadlo. nevim, jak to ted resit.

A nepises to heslo spatne (napr prilis rychle)?

diky, overim to. az budes v podobnem pruseru, budu stejne zertovat

pokusim se. skoda, ze je to v odborne anglictine. existuje i v cestine?