» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přihlášení do Windows 10

Dobrý den mám dotaz chtěl jsem se vás zeptat mám takový problém při instalaci Windows 10 podzim 2019 při instalaci mě vyžaduje Microsoft přihlášení do Microsoft účtu heslo a mailová adresa dá se to nějak zrušit abych to nemusel zbytečně vyplňovat

Odpovědi na otázku

Vlevo dole - použít místní účet.

Před třemi týdny, když jsem instaloval čerstvě stažené desítky, ta volba už nebyla takhle na očích, ale je tam pořád, jenom je více schovaná až někde hlouběji v menu volby založení nového MS účtu.

Nie je nutné PC odpojiť od netu? Ja som naposledy tú voľbu nenašiel. Keď som pri ďalšej inštalácii NB od netu odpojil, uyž ponúkal miestny účet. Aj rady na nete radia nepripájať. U starších buildov určite máš pravdu.

Ano, počítač nesmí být připojený k internetu. Pak jde nainstalovat W10 s místním účtem.

Ano, dokonce není nutné zadávat nějaký jiný účet. Políčko se nechá prázdné a v instalaci se pokračuje normálně dál.Stejně to jde udělat i s přihlašovacím heslem. Potom se PC po zapnutí normálně sám rozjede bez přihlašovací obrazovky - pokud ho používá jen jeden uživatel a není na něm víc uživatelských účtů.Ještě je dobré mít předem stažené a připravené ovladače od výrobce, třeba na flešce, pokud se formátuje celý disk. Ovladače nainstalovat ještě před připojením k internetu, aby Windows nezačal stahovat a instalovat nějaké svoje.