» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přihlášení do Windows 10

Zdravím mám problém s přihlášením do systému .Počítač mám přes heslo a když na úvodní obrazovce zadám heslo tak se nic neděje a obrazovka skočí opět na úvodní obrazovku kde je čas a datum Nevím co s tím díky za odpoveď

Odpovědi na otázku

To je tak těžký vygooglovat, jak provést reset hesla..???Potom si tam zadej nový heslo: hovno .. to by sis mohl pamatovat, ne..???

Já bych si dal "hovno" po latinsky, a druhé písmeno je "i", že pán Tyčka

Ale já heslo znám když ho zadám tak se systém nechce přihlásit

Tak to heslo zadáváš špatně.. Nějaký dobrák ti to heslo nejspíš změnil..

To asi ne mám ješte jeden disk s win 10 a tam to funguje Ráno když jsem byl na pc tak přihlášení bylo ok Odpoledne po zapnutí pc nejde

Heslo je stejně zbytečnost.. Dostanu se do každého zaheslovaného pc aniž bych to heslo znal nebo jej musel pozměňovat.. Po vypnutí nebo restartu PC je vše tak, jak tomu bylo před tím, včetně původních přihlašovacích údajů.. Restuj heslo a nevymýšlej píčoviny..

Zkus to v nozovem rezimu to heslo radeji odstranit. http://wintip.cz/440-jak-odstranit-heslo-p...

Ajak mám ten nouzový režim spustit

Pokud si seš jistý, že je to zadáváš správně, tak si zkontroluj jestli nemáš:- zapnutý capslock- pokud zadáváš čísla, tak že je opravdu zadáváš- cz/en klávesnice apd. Jestli to vše je správně a stejně to nejde, tak si to heslo prostě vyresetuj a ulož znova.

meno / hesloak nepomôže potom:Meno / mesto / zviera / vec / štát tri krát obehnúť okolo PC, zaštekať, stojka, zahavkať, zamňaučať, ale po cigánsky - "dmňáú".

Snad je tady poradna a ne debilní názory čoboláka

Tam nejde na úvodní obrazovce vytáhnout klávesnici na obrazovku ?Dole je značka Usnadnění přístupu ( vějířek L),mě to vždy šlo.Teď po upradu nevím.zkusil bych to přes ni.

taky se mi to jednou stalo (počítač nikdy nevypínám, používám režim spánku, takže se po probuzení mohlo něco stát), restartoval jsem počítač a zas vše bylo v pořádku

Ja by som zapol NumLock, alebo si skontroloval správny jazyk klávesnice, len tak pre istotu.