» Poradna » Notebooky

Přihlášení do PC

Zdravím,mám problém s přihlášením do notebooku. Aktualizoval jsem OS Win8 na Win8.1. Vše proběhlo normálně, po restartu jako obvykle naskočilo přihlašovací okno, ale když jsem zadal heslo, naskočila hláška, že heslo je neplatné. Nevím, jak se to stane, když před aktualizací přihlašování proběhlo vždy v pořádku. Teď nevím co s tím, jak se přihlásit. Díky za každou dobrou radu. Sláva

Odpovědi na otázku

Mám radost, už jsem to rozchodil. Mějte se bezva.

Prosím máme ten samy problém poradite? Velké male písmena mame v piradku

Bylo to snadné, vyjmul jsem baterii, chvíli jsem počkal, vrátil baterii a pak už to šlo normálně.

tak se pochlub čím to bylo? vypnutý numlock a pokus o psaní číslice? nebo zapnutý caps lock?