» Poradna » Web a internet

Přihlášení do e-mailové schránky volny.cz nejde

Nikdy jsem z ní neposílal maily (používám klienta), neznám číslo smlouvy (mám ji asi 18 let) ani bezpečnostní číslo. Nedávno jsem se do ní potřeboval dostat a nešlo to. Co s tím?

Odpovědi na otázku

Jaké číslo smlouvy?

asi to ma od providera internetu a nevie sa vymacknut ako dalsi mantaci v poradni. Ak je to tak, potom robi dalsiu chybu ako mantaci v poradni a to ze nekontaktuje zodpovednych co mu tu sluzbu ponukaju.

Pane, v mém dotazu jsou formulace z dopisu, ve kterém mi na mou otázku odpověděli z Volného. Možná že vy byste si věděl rady, ale já spoléhám na dobré lidi, kteří pomohou, když je to třeba, a nebudou urážet.

Volny.cz je bezplatná mailová služba, žádná smlouva není potřeba.

Možná jsi se tam dlouho nepřihlásil a pak to dopadlo takto. http://www.imgup.cz/image/LJKc

zrovna to se mi občas stává, v lepším případě mě uvítají v mé prázdné schránce ( centrum, volný).

A je možné, že by mi zrušili schránku, ale maily by mi stále chodily na klienta normálně?

Teoreticky mohli zrušit jen přístup do webového rozhraní a server pro klienta ještě nechat. Ale to ti řekne jen volny.cz

Pro prihlaseni do mailu na webovem rozhrani potrebujes znat jmeno a heslo.Pokud ho neznas, muzes ho zkusit vytahnout z klienta, jestli je jeste nekde funkcni.Jestli ne, konkaktuj poskytovatele sluzby (volny) a vyzadej si zmenu hesla.

Zavolej

Dobrý den, provedl jsem změnu hesla na své emailové adrese ivoskalicky@volny.cz, ale bohužel jsem si ho nenapsal a zapomněl. Protože mně na tuto adresu chodí důležité zprávy, prosím vás laskavě aby jste mi toto nové heslo sdělili na můj tel. 775173132, nebo umožnili jiný přístup na tyto zprávy. Děkuji Ivo Skalický v.r.

Používat e mail schránku maximálně využívat e mail pavel

Otevření e-mailu

jak postupovat při přihlášení do mailu

potřebuji se do ní dostat a nejde to. Do přihlašovacího okna se natěsnává moje adresa a heslo z centrum.cz. Co s tím?