» Poradna » Web a internet

Přidružit url k firefoxu

Zdravím.K nastavení nahrávání z TV karty používám DVBViewer Service. Když poklepu na ikonu, otevře se stránka a tam si vyberu co a kdy se má nahrávat. Ve W7 se automaticky otvírala ve Firefoxu.Teď ve W10 se otvírá automaticky v tom MS Edge, což nechci, protože je jakási polofunkční. Chci tedy zase aby se otvírala ve Firefoxu, tam je vše ok. Ale jak toho docílit?http://127.0.0.1:8089/Poradíte?Díky.

Odpovědi na otázku

melo by stacit nastavit Firefox jako vychozi prohlizec

Ten je nastavený. A všechno se v něm otvírá, jen toto ne a ne a ne.

Do spustaca nastavitfirefox http://127.0.0.1:8089/nepomaha?

DVBViewer Service je aplikace, která má dole u hodin ikonu. Na tu když se poklepe tak se otevře stránka a v něm se nastaví co nahrát a kdy. Otvírala se ve FF, teď to žere Edge. Kdyby šel odstavit, možná by to pomohlo. Ale jak?

Prostuduj si příkazy příkazového řádku ftype a assoc. Pomocí asoc .url zjistíš, jakému ftype je rozšíření přiřazeno příkazem ftype zjištěné_ftype="cesta\firefox.exe" "%%1"se koncovce .url přiřadí firefox. Ve Win7 to funguje, tak snad i ve Win10

Díky, ale to mi nic neříká. Nejraději bych ho odinstaloval, nebo nějak odstavil.