» Poradna » Web a internet

Přidružení e-mail klienta....

Zdravím.Jak nastavím ve W7 e-mailový program?Používám Gmail ale když chci přímo ze složky Dokument,odeslat soubor objeví se hlášení,že není přidružen žádný e-mailový program....Znamená to,že si pro tuto funkci musím nainstalovat další software? Díky,Luboš

Odpovědi na otázku

Ne, musíš si do kont. nabídky v Průzk. přidat položku "Odeslat e- mailem" (pokud tam už není).A e- mail. klienta si nastavit jako vých. program pro maily.

To nestačí, v nastavení vých.programů taková funkce není, tak podej bližší informace.Pokud to nevíš, tak raději nicnepiš.