Přidělit svazky HDD různým uživatelům???

Jak přidělím různé svazky HDD různým uživatelům - WinXP Pro???Díky, Eiffel

Odpovědi na otázku

Pomóc...

musi to byt na localhoste? Samba vie userovi primountnut adresar na serveri ako nejaky disk :) Ale to asi nebudes chciet...

Cože??? Seš snad maďar...

No nejjednodussi to bude udelat na kazdem disku extra, v karte zabezpeceni, musis ho mit, ale povolene:nastroje/moznosti slozky/zobrazeni/pouzit zjednodusene sdileni - to odšrktni,no a pak das prava uzivat ten disk komu budes chtit, a tem druhym naopak zakazes, akorat to blbe funguje na primarni HDD kde jsou winy, to Microsoft nejak nedomyslel...