» Poradna » Web a internet

Přidání karty na paypal

Dobrý den. Sjednala jsem si pay pal a když jsem chtěla přidat kartu hlásí že ji již využívá jiný účet. Cca před měsícem jsem účet vytvořila a ukončila, nemám tedy žádný aktivní o kterém bych věděla. Nejde nějak ověřit, zda kartu někdo nezadal jinde? Chtěla jsem kontaktovat zákaznické centrum ale to je pouze ang, což není moje sylná stránka a do komunikace ohledně karty se nechci moc pouštět. Za rady předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Toto vyriesis to iba s pay pal podporou, cize si to zbytocne pisala. "Cca před měsícem jsem účet vytvořila a ukončila"Toto malo aky zmysel? Pre buducnost: mala si odstranit kartu, pred zrusenim konta.

Problém je, že před tím měsícem jsem tam tu kartu nepřidala. Takže by tam tedy být neměla. Tak asi takový smysl to má Vyřeším to přes podporu. Díky za odpověď

Mne trošku mate věta "Nejde nějak ověřit, zda kartu někdo nezadal jinde?". Co si o tom máme myslet a proč pokládáš tento dotaz? Vy máte doma nějakou putovní platební kartu? Nebo ji máš hozenou v práci na poličce a kdo má chuť, tak si jde nakoupit?

Přesně tak, přidání karty na PayPal znamená, že musíš mít přístup i k výpisu z karty. Pro její přidání ti PP strhne asi 50Kč a u tohoto obratu budeš mít kód, který se do PP musí zadat, jinak se karta použít nedá. Tady asi nehrozí, že tu kartu někdo "omylem" zadá. To musí být cílené.