» Poradna » Počítačové sítě

Přidání ikonek do rychlého startu internet explorer

Dobrý denNevíte jak přidat ikony do internetu exploreru ?Mám na mysli tyto http://imgur.com/a/OKuF0 .Mělo by se to přidávat automaticky, ale mě to nefunguje.

Odpovědi na otázku

Asi máš na mysli "záložky" - ak si po načítaní stránky označíš stránku hviezdičkou = záložka. Potom ti stačí v Nastavení IE navoliť, aby lišta záložiek sa zobrazovala.

a jak to mám navolit ?

Alebo zavolat pšíteli na telefónu, aby prisiel k tebe domov a zapol ti to.Alebo pouzit tu cudnu vec, co sa vacsinou nachadza v hlave(mozog) a ono to pride aj samo. Neboli to.

já tomu rozumím co si napsal.

Pre upresnenie, vola sa to Favorites alebo Bookmarks.Ked to sudruzky tlmocnicky, co vedia kulove o PC prelozia ako Priečiny alebo Složky alebo Vložky, tak nie je jasne o co sa jedna.Dakujem za pozornost pri tomto jazykovom okienku.Este by som dodal, ze navthujem, aby sa zacali prekladat aj ostatne slova, priklad:Hard disk sa preklada ako Pevný disk.Preco sa nepreklada aj disk?Bolo by to krasne, keby sa to volalo Pevný kotúč.