» Poradna » Ostatní

Při zvyšení FPS mi soupnou teploty až na 80c

Při klidnem chodu má zakladní deska 55C a procesor 50 Když zapnu hru a zvyším FPS na 120 tak teploty stoupnou.a když nastavím FPS na 60, tak teploty zase klesnou na 50c Nevíte někdo cím to muže bejt? hledal sem na internetu a nic sem o tom nenasel budu rad za jakoukoli radu

Odpovědi na otázku

Tipnu si: Rádoby herní notebook se zasraným chlazením.

No a jako co je na tom špatně? Tak logicky, že při vyšší zátěži stoupnou teploty, co bys čekal jiného? Jaké jsou ty "zvýšené teploty"? A co to je za počítač, to si máme vyvěštit?

Mám Dell t3500 Procesor Xeon w3680 6jader Grafika GTX 750 12gb ramTohle mi nikdy nedělalo teploty na CPU a GPU sem měl max70 teď i na základní desce mám 65c bez zatížení a CPU a GPU při zatížení 85c a tolik bych tam neměl mít ne ?

Tak 85°C už je docela dost pro CPU. Buď máš ucpaný chladič prachem nebo je chladič nějak uvolněný a nedoléhá dostatečně na procesor.

PC od prachu není na to si dávám pozor a vše utahle mám mám tu i úplně stejný procesor tak sem zkusil vymenit a udělat noví Windows a teplota základní desky na ploše 50c a tolik by měla mít při zatiźeni a když zapnu hru a zvýším fps tak tam mám CPU 85 GPU 85 a z,deska 65

Prach může být vevnitř, ne jenom zvenku

Je možné že základní deska nebo procesor neutahnou grafiku? Protože mi to začlo dělat teprve když sem vyměnil grafika GTX 770

Z tebe to taky leze jako černí smradlaví švábi z chlupaté deky. ☺