Při zvětšení monitoru mi hlásí Out of range

Dobrý den, mám monitor BenQ rl2455hm a defaultně ho mám v rozlišení 1680x1050 ale měl by zvládat 1920x1080 ale když to přepnu tak mi hlásí Out of range. Nevíte někdo co z tím?

Odpovědi na otázku

Nejsi jediný, toto řeši spoustu lidí hlavně že jim nefunguje u xboxu nebo playstationu. nebo mě napadá zkusit stáhnout driver :http://www.benq.eu/product/monitor/rl2455hm/...

a mas to stale na 60Hz?protoze Out of Range pise kdyz nezvlada frekvenci

a mas to porad na 60Hz?protoze Out of Range pise kdyz nezvlada frekvenci

Mám to na 60ti. Ovladače nejaktuálnější

Generický ovladač od MS byť dneska vydaný a vnucený přes WU, NENÍ rozhodně lepší jako originální ovladač od výrobce klidně dva roky starý, ale napsaný a odladěný pro konkrétní HW. Posuzovat ovladače výhradně dle data vydání je scestné, nicméně v Indii zřejmě oblíbené...