» Poradna » Notebooky

Při zapojení kabelu HDMI do notebooku DELL, zčerná monitor ale pc dále běží.

V notebooku jsem zadala kliknutím připojit se k projektoru tak, že, POUZE PROJEKTOR. Okamžitě mi tak zhasla obrazovka na pc při čemž jsem měla zapojený kabel HDMI do TV. Po odpojení kabelu a vypnutí pc sem ho znovu zapnula a klikla na POUZE POČÍTAČ. Pc běží jak má, aspoň se tak tváří, i jsem ho restartovala. Ale když se chci připojit k TV zapojením HDMI kabelu do pc tak mi okamžitě zhasne monitor v pc a já nevím jak to napravit, aby mi pokaždé nezčernala obrazovka. A já se v klidu mohla brouzdat po netu přes TV. Předtím to propojení běželo v naprostém pořádku, bez závady. Poradíte mi co s tím, prosím.

Odpovědi na otázku

A když zvolíš volbu klonovat? tak aby byl obraz jak na noťasu tak i na tv co se stane pak ?