» Poradna » Web a internet

Při zapnutí online hry dojde k pádu internetu

Ahoj,mám následující problém : Dříve jsem používal běžný internet ( 20MB/s - ADSL ) a vše šlo bez problémů. Poté jsme přešli na výkonější internet - optický kabel 200 MB/s. Vše jde bez problémů, internet velice rychlý, stahování super, ale problém nastane v momentě, kdy zapnu hru pro více hráčů. Např multiplayer ve hře Civilizace VI, hru Path of Exile atp. V momentě dojde k odpojení internetu. Jakmile hru vypnu, nebo jen minimalizuji, internet během pár vteřin zase naskočí. Jsem připojen kabelem přímo do sítě. Firewall nic neblokuje, antivirus taky ne. Tušíte v čem by mohl být problém? Předem děkuji za odpoveď.

Odpovědi na otázku

Ideš bez routera?

Ne, jsem připojen na kabel přes rozbočovač, který je do routeru a ten do internetu.Používám nový router, který byl zakoupen od nového poskytovatele internetu.