» Poradna » Notebooky

Při zapnutí notebooku se jen rozsvítí kontrolka

Ahoj, chtěl bych se zeptat, včera jsem večer vypínal počítač a sekl se při vypínání tak jsem si řekl že ho vypnu na tvrdo a šel jsem spat. Dnes když jsem chtěl notebook zapnout, tak zmáčknu tlačítko a jenom probliknou všechny kontrolky na chvilku se roztočí ventylator a tím to končí, nevěděl by prosím někdo čím by to mohlo být způsobené? V PC mám jen 2 hry to je vše ani žádné fotky, videa nic, pravidelně nechávám defragmentovat disk. Za každé rady budu velice vděčný 😉

Odpovědi na otázku

Třeba chcípl disk - prověř veškerý HW.

Pro zlepšení nálady máme stejné jméno a stejný problém :D.Poradili mi, že je to prý buď grafika, nebo ramka. Každopádně jdu zítra do servisu, takže dám vědět.

aha tak uvidíme, já bych to asi tipoval na HDD ale nevím no...

Specialista řekl, že je to vyhořelá elektrika. Musím s tím přímo do Lenovo, takže trošku toho cestování.