» Poradna » Web a internet

Při zadání URL vyskočí procesor na 100 %

Ahoj, můj problém je následující: při otevření nové stránky se nezobrazí v prohlížeči nic (bílo) a procesor vyletí na 100 %. Pokud dám znovu načíst, tak je vše ok. Dělá to zhruba 3 dny. Včera ještě AVG hlásilo, že blokuje skript pro těžbu krypto měny. Teď už nehlásí ani to. Systém je windows 10, dělá to na Opeře, Vivaldi i chromu a to na 2 různých PC v jedné síti.Zkusil jsem něco hledat na netu, ale bezvýsledně, takže díky za jakoukoliv radu.

Odpovědi na otázku

Zablešeno - odblešit. https://goo.gl/naHdeV

Díky za rychlou reakci. Mezitím jsem ještě pátral a nakonec se mi někdo naboural do routeru...