» Poradna » Programy

Při vložení přílohy do mejlu mi naskáčou do předmětu ikonky

Když chci poslat jakýkoliv mejlík s přílohou, zadám "Pošta", "Nová zpráva", vyplním adresu, případně název předmětu, dále zvolím vložit soubor jako přílohu, najdu potřebný, jakýkoliv soubor a kliknu připojit, tak místo, aby mi do okénka "příloha" naskočil název zvoleného souboru, naskáče mi do okénka "příloha" až přes deset stejných ikonek a u každého je nějaké abecední písmenko, u jednoho je dvojtečka. Zvolený souror se tam ale noebjeví. Když dám odeslat, tak to napíše, že " Některý ze souborů nebyl nalezen, a nemohl být připojen ke zprávě. Přejete si zprávu přesto odeslat?" Tím pádem nemohu odesílat mejlíky s přílohami. Jen samotná textová zpráva odeslat jde. Prosím, pánové, nevíte někdo, kde je chyba ? OS WXP, IE6.   Děkuji Marian

Odpovědi na otázku

Pánové, prosím, nevíte náhodou někdo, jak se toho zbavit? Děkuji Marian

Pámové prosím, ten průser je stále aktuelní, nevíte náhodou někdo, čím by to mohlo být?

tys to za ty tři měsíce ještě nevyřešil? LOL

Jo, kdybych to za tu dobu vyřešil, rád bych se pochlubil, machroval a houral, leč hloupý jsem jak pako, teď to mám za to, že jsem se asi někde v nastavení internetu sťoural.  Nevím, co s tím.Zdraví Marian

Byl u nás montér-pracovník kabelové televize Keli, montoval mi napojení internetu pře kabelovku Keli. Díval se na to a řekl, že to mám špatně nakonfigurované. Pomůže, když vyvolám internet nikoliv přes ikonu na ploše, ale postupem přes lištu : Start - programy atd., ale současně překonfiguroval SMTP na Keli a tím  překonfigurováním se změnilo nastavení SMTP, což je odchozí spojení a tento  problém se vytratil. Tím je problém vyřešen. Pány z poradny zdraví Marian.

Tak jsem to nakonec vyřešil. Smazal jsem celý systém a natočil ho znova. Nedalo se nic jiného dělat.Zdraví Marian

Tywe...jsem z toho v hajzlu Vidim ze ses nedal a o po sedmi mesicich se dostavily vysledky