Při víměně grafické karty počítač přestal fungovat

zdravím vlastním dva počítače a na jednom mám určitý problém. Počítač na kterém se tento problém oběvuje tak jsem ho už jednou vylepšil na windows 10 z 7. N teď vám řeknu co s ním je.... počítač jel v pohodě ale párkrát se vypnul sám od sebe ale to se přehříval a ten velký problém je že jsem do něj chtěl dát lepší grafickou kartu... Jenže!! byla tak velká že jsem musel odpojit pár kabelů. Grafická karta se tam vlezla ale když jsem ty kabely vyndal tak sem je neuměl dát zpět ale podle názvů těch kabelů jsem to tam nějak zapojil. Ale!! nejelo to takže jsem tam dal tu co tam byla zpátky ale... celý systém byl vymazaný. Když jsem ho zkusil zapnout najel mi BIOS ale když sem tam dal instalační USB tak mi najela instalačka v pohodě. Teď ale nastal ten problém když se mě to zeptalo kde to chci nainstalovat (na jaký disk) žádný disk se mi neoběvil že je aktivní. Tak jsem se podíval jak jsou zapojené kabely a vše bylo zapojené pokud znáte řešení na tento problém tak mi pisněte :D už předem děkuji....

Odpovědi na otázku

Ty máš hlavně problém s pravopisem, jak tak koukám. 😂

A takhle dopadá sebejistota a naprosté nic nevědění o IT.

Daj to odborníkovi, nech to opraví. Pretože ak si nevieš zapamätať, alebo poznačiť kam ktorý kábel zapojiť, tak pri pokuse o opravu to ešte viac domrvíš.

Tak přesně takto vypadá dotaz, který je úplně na prd. Hromada textu bez jediné informace.

Ale jinak se dá hádat, že máš odpojený systémový disk. Buď datový kabel z desky nebo z disku a nebo napájecí kabel z disku.Ze zbytku se dá hádat jen to, že máš na prd zdroj, který měl problémy už se starou grafikou, takže nová lepší to určitě nevyřeší.

Dík všem i těm co si dělají srandu jsem se alespoň pobavil :D

Určitě ne tak, jako my Píšeš jak prasopes a ještě vrtáš do něčeho, čemu vůbec nerozumíš...

Nevím k čemu ta šílená omáčka, stačilo napsat, že jsi to po*ral a nefunguje harddisk.

Možnosti jsou dvě. Buď ti odešel disk a nebo není připojený. Vzhledem k tomu že tvrdíš že je vše zapojené, tak ti moc možností nezbývá. Ale osobně bych si tipl že lžeš a disk je špatně zapojený.

Jediné správné řešení je svěřit to někomu, kdo tomu rozumí a už nikdy se v tom sám nehrabat.Ušetřený čas využij ke studiu češtiny.