» Poradna » Ostatní

Pri tlačení veľkých súborov ( fotky ) sa mi vypne počitač

Pri tlačení veľkých súborov ( fotky a pod. ) v tlačiarni HP 1315 sa mi vypne počitač a po opätovnom zapnutí počitača mi vypiše chyba  a musím celý windows inštalovať . Niekto mi poradil , že sa to da nastaviť na tlačiarni - zväčšenie operačnej pamete pri tlačení . Pozeral som na to ale nevie to naisť . Prosím Vás poraďte . Ďakujem

Odpovědi na otázku

zkus START>nastavení>tiskárny a faxy,klepni na tiskárnu a vlastnosti a nastavení zařízení