Při startu PC se neukazuje motherboard logo a nemůžu se dostat do biosu

Dobrý den mám dotaz když zapínám PC tak se mi neukazuje logo základní desky takže se nemůžu dostat do biosu zkoušel jsem už rad na youtubu ale nic mi nefunguje mb gigabyte b450 aorus elitegpu GTX 1060 6GB AORUS Xtreme Editioncpu AMD Ryzen 5 36001T HDD240gb SSDram HyperX predator 18gbOS: windows 10 64bit//Smazán troll "xyxyz".//

Odpovědi na otázku

Servis?Zakladni deska, zdroj, kde co to muze byt..

No hele šance 1:4 vzhledem k tomu jak jsi popsal svou sestavu. Asrock mám program stáhnutelný na svých stránkách asrock.com - reset to uefi a hádej co to dělá.

Vstup do UEFI je v Nastavení ...

Ve Windows pri restartu podrz SHIFT. Tedy pokud me kristalove koule rikaji to, co ty neMP

nic to neudělalo :(

A mas novy UEFI, nebo stary BIOS?MP

hele popravdě vůbec nevím moc se v počítačích nevyznám ale zkoušel jsem pár návodů na internetu a nic mi nepomohlo

Je to nové PC, co ještě řádně neběželo, nebo to dříve běhalo a teď to nejde?

pc už mám okolo jednoho roku ale vždy to bylo v pohodě

A co tomu předcházelo?Reset BIOSu jsi zkusil?

Ahoj, mam stejnej problém. Mám taky ryzen 5 3600. Podařilo se Ti něco vymyslet ?:)