» Poradna » Web a internet

Při stahování PDF z webu na disk se tento soubor automaticky otevírá

Mám internetový prohlížeč chrome. Po nějaké aktualizaci se mi při stahování souboru ve formátu pdf tento soubor automaticky otevírá, což je velice nepříjemné pokud jich je více...Jak to odstranit? zatím se nám to nepodařilo najít, dělá to i dceři............ta má win8, já win10 děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Google a prvni odkaz:http://napoveda.eshopsystem.cz/casto-kladene-otazky/osta... Jde to i tak, ze se pravym mysitkem klikne na odkaz pdf a da "ulozit odkaz jako...".