» Poradna » Programy

Při spuštění Sony Vegas se zobrazí chyb. hláška

Dobrý den, prosím poraďte mi někdo, už fakt nevim co stim.
Když spustim program na úpravu videí Sony vegas Pro 9.0 Tak to chvilku nabíhá a najednou se zobrazí chybové okno s touto hláškou : An error occurre)d starting Vegas Pro.
The TWAIN manager could not be initialized. TWAIN_32.dll missing or corrupt.
Tak jsem si řekl že asi bude chybět nějaká knihovna.Tak sjem si ji ztáhl ,nahradil v systému tu starou touto novou a.. je to pořád stejné.. Prosím poraďte mi někdo.. Děkuji

Odpovědi na otázku

Tady je ještě screen http://www.uloz.to/9120078/bez-nazvu-png...