» Poradna » Ostatní

Při spuštění některých her mi vypadne obraz a obrazovka mi píše OUT OF RANGE

Prosím poraďte když zapnu nějakou hru např Sim City nebo Metro 2033 a pár dalších hra se spustí ale vypadne obraz a obrazovka hlasí OUT OF RANGE poté nemůžu dělat vůbec nic a musím PC vypnout tzv.na tvrdo . pak PC fungoval normálně ale hra furt nešla.párkrát se stalo že mi obraz vypadl uplně v celém počítači. vždy se počítač načítal tak jsem měl obraz normální ale jakmile se mi měl načíst Windows tak mi to zase vypadlo.tak jsem to zkoušel furt zas a znova dokud se mi neukazalo že systém windows se mi nezavedl správně a měl jsem na výběr buď obnova do továrního nastavení nebo pokračovat a skusit to znovu . když jsem to obnovil všechno šlapalo ale problem u těch her mám několik DirectX jsem si znova nainstaloval. myslím si však že je nějak blbě nastavený že mi to furt blbne ze začátku mi všechno fungovalo jak mělo ale po první obnově do továrního mi to začalo blbnout. dost me to štve a nevím co s tím prosím jestli budete mít jakýkoli nápad který by mi moh pomoct tak poradtě prosíím PC mám HP PAVILION s procesorem AMD A8-8650 Radeon R7,10 Compute Cores 4C + 6G o taktu 3,2GHz , RAM 8,00 GB a grafikou Nvidia GeForce GT 730 A obrazovkou ASUS VE228H Full HD 1080p (1920×1080) 65Hz S Windows 10. Budu opravdu velmi rád za každou radu a předem děkuji za každou pomoc

Odpovědi na otázku

Měl jsem stejný problém, pokud máš redukci, tak si kup nějakou za 2-3 stovky a ne za 60 Kč. Taky se mi to stalo a bylo to tou redukcí, případně ovladačema a blbým nastavením hertzů.

Dobře děkuji za radu zkusím si koupit novou... a když to nepomůže .. co mam udelat ??