» Poradna » Notebooky

Při prohlížení Youtube modrá smrt - kód chyby: 0xc0000185

Kokám se na YouTube a najednou se mně začne sekat prohlížeč a pak začne neodpovídat a na konec my crashne windows tak restartuju počítač a najednou modrá obrazovka a obnovení.//"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

Alespoň bych s toho rád dostal data.

Tak k datům se dostanete pomocí nějakého live systému spuštěného z USB / CD případně vyndáním pevného disku a připojením v jiném PC

Pošli dump.

Jak ho zjistím ?

C:\Windows\minidump

To mám napsat do conzole?

Tam najdeš ten soubor...

restartovat počítač a nechodit na YT.

V tvojom prípade bude rada jednoduchá, lusknutím prstov. Každý svojprávny, normálny užívateľ týchto "oných technológií na dzindíkoch", si robí vhodnou formou zálohy. Sú to zálohy; Prírastkové, rozdielové, bitové, image systémového oddielu či sama Sedembolestná s Kristom na kríži vie, ešte aké medzi nebom a zemou existujú.

1. Uživatelská data nejsou zálohována, že ne?2. Spustil Live os a zazálohovat data. Problém může být, pokud bylo použito redmondské šifrování a tuplem bez vyexportovaného certifikátu.3. Live distribuce mají obvykle v nabídce i Memtest.4. Pokud "padne" i Live os, pak je problém zjevně v HW >> disk s daty strčit do fungující sestavy a bod 2. - zálohování.