» Poradna » Ostatní

Při přihlášení do účtu Microsoft, se počítač vypne a znovu zapne

Při přihlášení do účtu Microsoft, se počítač vypne a znovu zapneDobrý den, syn dostal k Vánocům PC all in one. Dnes ráno při spuštění požadoval přihlášení do účtu Microsoft. Po zadání všech údajů, se PC načítá. Naskočí nastavení PIN k Windows Hello (které bohužel nejde nastavit). Po zmáčknutí "Přeskočit" se počítač vypne, zapne se znovu a opět požaduje přihlášení do Microsoft účtu. Prosím o radu, děkuji, Petra

Odpovědi na otázku

Účet Microsoft už jste měli vytvořený nebo jste ho teprve při nastavování vytvořili?Při prvním zapnutí je nejlepší odpojit počítač od internetu, aby byla možnost vytvořit lokální (běžný) uživatelský účet.

Jaký to je PC?A vám jde přesně o co? Vy ten MS účet chcete, nebo nechcete? Ten účet se teprve zakládal, nebo už to je nějaký aktivní a vy se do něj jen hlásíte? To PC už bylo někdy normálne v OS, nebo je toto první spuštění?PS: Nevíme co vám to píše, ale pokud se nejde dostat z nějaké nekonečné smyčky, tak bych jako první zkusil pustit PC v nouzovém stavu.

Kdysi dole na monitoru býval malým písmem odkaz - něco jako off-line. Odkliklo se a vyřešeno. Síť/Internet samozřejmě byl v pořádku, jen se zbavil požadavek na PIN.

Dotaz na Google: "jak odstranit odebrat Microsoft účet"Spousta odpovědí, například:https://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/all/j... https://www.cistepc.cz/jak-zrusit-ucet-microsoft/

Velmi důležité čtení: https://prirucka.ujc.cas.cz/A nejde o to, co tam *je*, nýbrž o to, co tam *není*.