» Poradna » Počítačové sítě

Při přidání wifi blbne internet

Ahoj, do dnes jsem měl na můj modem připojený router s wifi, ale potřeboval jsem rozšířit WiFi připojení i po zahradě pro elektrické spínače chytré domácnosti.Vzal jsem starý modem a připojil jsem ho jako AP do modemu, spínače fungují bez problému, ale s internetem se dějou divné věci, občas zamrzne, nebo má šílený ping, nebo spadne úplně. Dříve když jsem neměl wifi router, jsem používal ten starý modem s wifi, a vše bylo ok, ale dnes se mu to najednou nelíbí :/

Odpovědi na otázku

Dík za informaci.

Není zač , rádo se stalo

to by chtelo presne oznaceni tech jednotlivych zarizeni...

Omlouvám se, posílal jsem to s tím internetem asi 5x, ten konec jsem něak neokopíroval.hlavní modem: ZyXEL P-661HNU-F3Modem (AP) : ZyXEL P-660HW-T3WiFi : Tenda W306R

takze vsechno WIFI routery, prvni dva ADSL. pokud chces nektery z nich pouzit jako AP tak by mel mit vyple DHCP.

Tak ještě adresace, popis propojení a jak máš routery nakonfigurované (všechny tři), všetně kanálů a wifi režimů.Nejhorší co bys síti mohl udělat je smyčka, pak zapomenutý DHCP server kde být nemá a kolize adres

Ano, DHCP bylo opravdu zapnuté, tak teď uvidím co to bude dělat, děkuji všem za rady.

Není zač , rádo se stalo.

Tak hlavne ze mas chytre zasuvky v blbe postavene siti

Ano, lepší kombinaci jsem nenašel :) Zkus to také, určitě tě to taky bude fascinovat

Neberte to nijak zle, ale fascinuje mne z ceho jste si poslepoval sit. Nyni vam to asi nejak funguje a nestalo to skoro nic, ale ja bych rozhodne touto cestou nesel ;)