» Poradna » Mobily

Při přehrávání filmů se mi najednou změnili barvy.

Při přehrávání filmů se mi najednou změnili barvy.Zdravím. Mám Windows 7. V létě jsem si natočil nějaká videa na kameru, kterou mám na motorce. Při přehrávání v počítači (vše mi přehrává VLC) byla ta videa vždy v normálních, přirozených barvách. Dnes jsem si chtěl něco přehrát a ona červená barva natáčeného auta je spíše „krásně“ zelená, ostatní barvy jsou nepřirozené, spíše do ošklivé šedé barvy. Když pustím něco na Yootube, barvy jsou v pořádku, taktéž barva (tapeta) obrazovky je v pořádku, barevné fotky jsou též v normálních barvách. Nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být? Děkuji Mirek.

Odpovědi na otázku

Otestuj to ve více přehrávačích, může to být SW problém, příp. nastavení ovladače grafiky, na posledním místě pak poškozená nahrávka.

Pane, velice Vám děkuji za radu. Včera jsem přemýšlel, který přehrávač odzkouším. Ale nakonec jsem systémový disk obnovil ze zálohy a je to v pořádku. Asi při tom klonováni disku vznikla nějaká chyba. Při příští, případné stejné chybě ale vím, že mám nejdříve odzkoušet jiný program na přehrávání. Díky za radu. Zdraví Mirek.