» Poradna » Programy

Pri pokusu o prohlednuti stranek Mobilmania.cz IE 5.0 i 5.5 totalne zatuhne !!!???

Pri zadani www.mobilmania.cz do IE 5.0 i 5.5 tento prohlizec totalne zatuhne !!!??? V Netscapu to jede naprosto v pohode. Vetsinou mivam opacny problem. Cim to?

Odpovědi na otázku

Musis na to jit logicky....tzn odinstaluj WinRar :)))PS: myslim to zcela vazne, pokud ho nemas tak to bude delat jinej soft

Aha, ze me to to hned nenapadlo . WinRar nainstalovanej mam, ale ze by se mi chtel odinstalovavat kvuli podelany Mobilmanii, to zas ne

Staci si nainstalovat nejnovejsi verzi winraru :)))

a co presne chces slyset, jestli mas blbou verzi IE, nebo ze hold mobilmania.cz neodpovida standartum http, a proto nejde zobrazit, nebo je chyba nekde jinde. Proste nejde a od toho tu jsou ty ostatni prohlizece.

.........ktery padaj jeste vic :)))

padaj, ve windows pada vse, nekdy. Kdyz mi spadne Opera 5.2 tak mi pri dalsim spustenim nabidne stranky ktere byly zobrazeny a znova mi je nacte. Takze ztrata dat se moc neprojevi.

V opere je pokud vim problem s transparentnima obrazkama, coz nekdy muze bejt docela kruty.Jinak, IE 5.5 SP1 mi za 2 mesice co ho mam spadnul mozna jednou, vzhledem k tomu ze ho pouzivam temer celej den to jde.Napr Netscape mi spadnul tak 5 denne :))) (o jejim dodrzovani W3C standardu nemluve :)Opera nevim, nejak jsem se k ni jeste nedostal.

Zkuste kompletně smazat obsah složky C:\Windows\Downloaded Program Files, a taky IE cache.