» Poradna » Web a internet

Při otevření prohlížeče Seznam nabíhá vždy poslední otevřená stránka. Jak zrušit

Při otevření prohlížeče Seznam nenaběhne domovská stránka, ale naposled otevřená stránka. Problém nastal z ničeho nic asi před týdnem. Jak opravit?Jaromír

Odpovědi na otázku

Seznam prohlížeč nemám, ale zeptám se jak ho máš nastavený? Co se ti má otevřít při zapnutí prohlížeče?

Vždy při otevření nabíhal na domovskou stránku. Mnoho let. Asi před týdnem začal nabíhat na poslední otevřenou

Projdi nastavení, někde jsi něco přehodil. Nebo odsouhlasil. Víc neporadím, protože takový paskvil jako prohlížeč Seznam nepoužívám.

Vždy je někdy to "poprvé" kdy se to začne chovat jinak. Klidně mohl být nějaký update a přepsal někde nastavení apod. Proto jsem se ptal co máš nastaveno.

Obávám se, že nemohu kvalifikovaně odpovědět. Nevím kde se co nastavuje, nebo kde mám nastavení zjistit. Před lety jsem seznam stáhl z nabídky a nikdy jsem nic nenastavoval. Jsem důchodce 76 let a pouhý uživatel. Prosím napište kde a jak mám nastavení zjistit. Děkuji

Tak tady už bude muset poradit někdo, kdo prohlížeč Seznam používá, a krok za krokem navést.