» Poradna » Windows (a jiné OS)

Při otevření M banka, kam jde důchod, mi to říká A Safe Zone nedostatek paměti.

Dobrý den,mám počítač, na něm Moje banka, tedy Komerční banka, kde beru důchod a jsou problémy s otevřením, otevře se to a hned zavře s tím, že Avast Safe Zone má nedostatek paměti. Co s tím? Vše ostatní zatím funguje. E-maily, internet, o jakou paměť jde? Jak tomu čelit?ZdravíZdeněk FišeraJilemnice

Odpovědi na otázku

Vypněte Avast Safe Zone po dobu co budete v KB. To bude nejsnažší

"... o jakou paměť jde?" - vzhledem k tomu, že v PC je v základu paměť jenom jedna, a to operační paměť RAM (pokud pominu paměť grafické karty a různé další cache paměti CPU apod.), tak zřejmě jde o tu."Jak tomu čelit?" - upgradovat jí, čili zvětšit její velikost, případně ji uvolnit.

Ono bude vůbec nejlepší Avast Safe Zone odinstalovat (nakonec i Avast ho v září přestal distribuovat): "Prohlížeč Avast SafeZone byl nebezpečnější než výchozí Chromium" - https://www.svethardware.cz/prohlizec-avast-safezone-...