» Poradna » Windows (a jiné OS)

Při instalaci Windows se mi nenacitaji disky

Dobrý den potřebuji pomoct s přeinstalací Windows 10 úplnou Problém je že se mi při instalaci nenacitaji disky kam nainstalovat Windows i když v BIOSu jsou zapsané děkuji

Odpovědi na otázku

Internet je plný návodů kde se normálně chápající člověk dozví potřebné.

Až se z těch návodů zeptá pro jistotu v poradně.. no dobrá tedy.

Prosím poradite mi nikde kde jsem hledal jsem nenašel to co jsem potřeboval a když ano zkoušel jsem přepínat sata v BIOSu ale stejně to při instalaci nic nenajde mám notebook MSI gp60 2od. Nejspíše se mi po aktualizaci zamkl harddisk a po spuštění notebooku mi vjede notebook rovnou do BIOSu proto ho chci celý predelat. Zkoušel jsem i obnovy ale píše mi buď že oddíl chybí nebo že je soubor zamčený a do Windowsu se vůbec nedostanu. A když bych chtěl při té instalaci načíst ovladače mohlo by to nějak pomoci a kdyztak kde je hledat prosím moc o pomoc a za každou pomoc moc děkuji.

Odnes ten ntb do servisu, tohle mi přijde jako jediná kloudná rada právě pro tebe.. Když nejsi studijní typ, zaplatíš.. Alespoň se nebudeš tolik trápit... Zde je odkaz na téma zamčený disk http://miradata.cz/blog/index.php

to vypada na bordel v registrech, pouzij CCleaner k vycisteni