Při instalaci WIN 10 mi nefunguje internet

Při instalaci WIN 10 mi nefunguje internet, protokol IP4 neplatný nevíte co stím

Odpovědi na otázku

V prvni rade nainstalovat aktualni ovladace sitove karty.Nasledne provest patricne nastaveni. Nebylo uvedeno zda pripojeni k routeru je kabelem nebo pres WiFi.

Zřejmě nesprávný postup instalace.

Na jedné z desek co mám (msi B150 nigh elf cosi kdesi) nejela síťovka dokud sem po instalaci do Win natvrdo nestáhl ze stránek výrobce driver. Dalších 50 desek fungovalo ok, ale vím, že u některých typů síťovek v kombinaci s instalačkou to prostě nemá driver... Tzn. považuji to za "vlastnost"

Instalace Windows ale proběhne i bez internetu, takže to není velký problém.

Je na LAN dostupný DHCP server?

Služba Klient DHCP ve W10 se občas postaví "na hlavu" a je jedno že ji restartuju, ipconfig /release && ipconfig renew vrací APIPA, pomůže jenom odpojit a zapojit kabel do síťovky.

Asi by to chtělo znát konfiguraci, na jaký PC to instaluješ... TVL... Naučte se psát dotazy... To je jako by si pekl kachnu a udělal si z toho holuba, protože to pečeš ve špatné troubě, na špatnou teplotu, atd...

Co silis, normalne dojed instalaci bez internetu.Ten neni pro instalaci nutny...