» Poradna » Programy

Při instalaci pinnacle 18 dochází k chybě: result: 0x800736fd

Mám Win 8.1 - Při instalaci mi stále vyskakuje hláška: Během instalace komponenty sestavení (pinnacle studio 18 ultimate) dochází k chybě: result: 0x800736fdNa Win 8 jsem s Pinnacle 14 ani 17ultimate problém neměl. Díky za radu Tvrdík Josef

Odpovědi na otázku

Mám Win 7, nemám problém s instalací Pin 18 ULTIMATE UPG včetně Patch_18.0.2, ale mám problém s exportem filmu na DVD. V jednom místě se to zastaví (když má docházet k zapisování) s hláškou 0x81210010 a nepokračuje. Napadá mne, zda to nějak nesouvisí s Vaším problémem.Z toho důvodu jsem nucen se vrátit k Pin 17. Technická podpora na můj dotaz neodpověděla. Máte s tímto nějaké zkušenosti?Díky Jirka Vondrášek

Musíš instalovat a pak i spouštět s právy správce, jinak program padá. Ovšem dělat se v tom nedá, po měsíci šla z PC pryč.

Prosím o vysvětlení, co jsou práva správce. Doplňuji, že jiný problém než ten export na DVD nemám. Mohu film uložit na HD a vypálit jiným programem. Ovšem již bez úvodního menu, které nabízí právě esport na DVD.Díky.

Asi myslí pravomyš na zástupce a z kontextového menu zvolit "Spustit jako správce".